Zima na biało!

Od tygodni było szaro. Szaro i smutno, brudno i nieprzyjemnie, beznadziejnie… Aż tu nagle dziś od rana zmiana koloru krajobrazu! Przecierałam zdziwione widokiem oczy aż do południa. A zaraz potem hyc, hyc w pobliskie zarośla pomknęłam skokiem zająca zobaczyć z bliska to zimowe pokrycie. Prawdziwy śnieg to jest. Puszysty, nieco wilgotny i biały… Jak śnieg! Uznałam, że koniecznie trzeba zrobić zdjęcia bo nie wiadomo jak długo ta śnieżna biel będzie trwać.. Łapię więc zimowe chwile pomimo braku słońca i pomimo wciąż padających śnieżnych płatków.

Dla jasności dodam, że zimy nie lubię, ale skoro już jest nieunikniona to niech przynajmniej wygląda!

100_7918

100_7919

100_7920

100_7921

100_7922

100_7925

100_7927

Ach, byle do wiosny!

13 myśli na temat “Zima na biało!

 1. Zima jest bardzo wdzięcznym tematem na fotografii. Niestety, w moim mieście śniegu jak na lekarstwo, tym bardziej przyjemnie oglądało mi się jej obraz na Twoich zdjęciach. Pozdrawiam 😀

  Polubienie

  1. Bardzo miło, że przyjemnie się oglądało. Moje miasto nie jest tak bardzo „zimowe” ale jednak śnieg utrzymuje się już trzeci dzień! Nawet troszkę skrzypi pod stopami:))

   Polubienie

 2. Nareszcie tu trafiłem. Ufff!
  Po tych zmianach adresowych mam aż pięć Twoich adresów. Wiedziałem, że gdzieś pokazałaś piękne zdjęcia zimowe, ale nie mogłem ich znaleźć. Do tej pory w moich „foto-anzai’owskich” oczach byłaś tuż za Malinką i Jaskółką, ale teraz, w kategorii zdjęć zimowych, wszystkie trzy jesteście ex aequo na pierwszym miejscu.

  Polubienie

 3. TYlko pięć adresów? Powinno być 6:)) Być z Malinką i Jaskółką ex aequo to prawdziwy zaszczyt! Ja nie mam takich plenerów jak koleżanki ale zawsze to coś, nie należy grymasić. Tym bardziej, że po tych śniegach nie pozostał już żaden ślad na ziemi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s